Kara Yolu Taşımacılığı

İş dünyasının hızla değişen ve büyüyen dinamiklerine ayak uydurmak, etkili lojistik çözümleriyle mümkündür. Biz, Duo Logistics olarak kara yolu taşımacılığında geniş bir coğrafyada güvenli ve hızlı hizmet sunuyoruz.

  1. Avrupa’nın Doğusundan Batısına: Komple ve parsiyel taşımacılık çözümlerimizle, Macaristan, Slovakya, Çekya, Polonya, Bulgaristan, Romanya, Moldova ve Kuzey Makedonya gibi Doğu Avrupa ülkelerine hizmet sunuyoruz. Bu bölgelere olan güçlü erişimimizle, ürünlerinizin güvenle ve zamanında hedefe ulaşmasını sağlıyoruz.
  2. Doğu Avrupa ve Daha Fazlası: Sadece komple taşımacılıkla sınırlı kalmayarak, Sırbistan, Hırvatistan, Bosna Hersek, Karadağ, Kosova, Arnavutluk, Avusturya, Slovenya ve Almanya gibi Doğu Avrupa ve diğer önemli destinasyonlara da hizmet veriyoruz. Bu ülkelerdeki geniş ağımız sayesinde ürünlerinizin emniyetle taşınmasını sağlıyoruz.

Geniş taşımacılık ağımız ve sektördeki deneyimimizle, ürünlerinizin her adımda en iyi şekilde yönetilmesini garanti ediyoruz. Kara yolu taşımacılığında, Duo Logistics olarak hedefimiz; işinizin büyümesine ve başarılı bir şekilde hedeflerinize ulaşmanıza katkı sağlamaktır.

Siz de ihtiyaçlarınızı bize güvenle teslim edin, ürünlerinizin güvenli ve hızlı bir şekilde hedeflere ulaşmasını sağlayalım.

Sıkça Sorulan Sorular

Hala sorularınız mı var?

Duo Logistics olarak, geniş bir coğrafyada kesintisiz taşıma hizmeti sunuyoruz. Ana hattımızda; komple ve parsiyel taşımacılıkla Macaristan, Slovakya, Çekya, Polonya, Bulgaristan, Romanya, Moldova ve Kuzey Makedonya yer alırken, sadece komple taşımacılıkla Sırbistan, Hırvatistan, Bosna Hersek, Karadağ, Kosova, Arnavutluk, Avusturya, Slovenya ve Almanya hedef ülkelerimiz arasındadır. Bu ülkelerin yanı sıra diğer destinasyonlar için de güvenilir taşıma hizmeti almak adına bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Duo Logistics olarak, çeşitli taşıma modelleriyle ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunuyoruz. Kara yolu, deniz yolu, hava yolu taşımacılığı gibi seçeneklerle, ürünlerinizin en etkili ve verimli şekilde taşınmasını sağlıyoruz. İhtiyaçlarınızı karşılamak ve iş süreçlerinizi optimize etmek için buradayız. Siz de bize ulaşarak en uygun taşıma modelini seçebilirsiniz.

Duo Logistics olarak, taşıma sigortası sağlayarak gönderilerinizi koruma altına alıyoruz. FFL Sigortamızın yanı sıra, müşterilimizin talepleri doğrultusunda yük sigortası hizmeti de sunuyoruz. Ürünlerinizin güvenliğini sağlamak için gereken önlemleri alarak, taşıma sürecindeki olası riskleri minimize ediyoruz.

Fiyat teklifi almak artık çok daha kolay. Müşterilerimiz iki farklı yöntemle fiyat teklifi talebinde bulunabilirler:

  1. Ana Sayfada Bulunan Fiyat Teklif Formunu Doldurarak: Sitemizde bulunan basit ve hızlı bir formu doldurarak fiyat teklifi alabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza özel bilgileri paylaşarak en hızlı şekilde size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.
  2. E-Posta İle İletişime Geçerek: Yükün kilosu, ölçüleri, adedi ve hedef destinasyonu gibi bilgileri [email protected] adresine göndererek de fiyat teklifi alabilirsiniz. Uzman ekibimiz talebinizi en kısa sürede değerlendirip size geri dönüş yapacaktır.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak en uygun fiyat teklifini almanızı sağlamak için buradayız. İhtiyacınıza özel çözümler için bize ulaşabilirsiniz.

Bize ulaşmanın birden fazla yolu var:

  • Sayfamızdaki iletişim sekmesini kullanarak bize mesaj gönderebilirsiniz.
  • E-posta adresimiz olan [email protected] adresine mail atarak sorularınızı iletebilirsiniz.
  • Ayrıca, +90 212 686 0 386 numarasından bizi arayarak da iletişime geçebilirsiniz.

Sorularınızı yanıtlamak ve ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde yanıt vermek için buradayız. Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Güvenli Ulaşım

Ürünlerinizin güvenli bir şekilde hedefe ulaşması için her adımda özenle planlanmış lojistik çözümleri sunuyoruz. Profesyonel ekip ve deneyimli ortaklarımızla, ürünlerinizin güvende ve emniyette olduğundan emin olabilirsiniz.

Hızlı Teslimat

İşinizin hızına uygun hızlı teslimat çözümleri sunuyoruz. Zamanınızın değerini biliyoruz ve ürünlerinizin en hızlı şekilde müşterilerinize ulaşmasını sağlamak için buradayız.

7/24 Destek

Sorularınız mı var? İhtiyaçlarınız mı değişti? Her zaman yanınızdayız. 7 gün 24 saat boyunca size destek sağlamak için hazırız. Sizin için her an ulaşılabiliriz.